با ریتارگتینگ مدیااد، هدفمندتر تبلیغ کنید.

از طریق سرویس ریتاگتینگ مدیااد، مخاطبان هدفتان را مجدداً به وبسایت خود هدایت کنید و فروش خود را چندین برابر کنید.

تبلیغات ریتارگتینگ در مدیااد

تبلیغات ریتارگتینگ چیست؟

تجربه ثابت کرده است که اغلب کاربران زمانی که برای اولین بار وارد یک وبسایت می‌شوند، از آن خرید نمی‌کنند. ریتارگتینگ در وبسایت‌ها، نوعی از بازاریابی است که در آن، شما کاربرانی که در گذشته از وبسایت شما بازدید کرده‌اند را با انواع تبلیغات آنلاین در سراسر صفحات وب هدف‌گیری می‌کنید. تبلیغات ریتارگتینگ مدیااد بستری را فراهم کرده تا شما بتوانید کاربرانی که حداقل یک بار با وبسایت شما درگیر شده‌اند را مجدداً هدف قرار دهید و با ارائه پیشنهادهای جذاب در بهترین زمان و مناسب‌ترین رسانه، جذبشان کنید. تبلیغات ریتارگتینگ می‌تواند بازدیدکنندگان وبسایت شما را به مشتریان واقعی تبدیل کند و فروش شما را به صورت چشمگیری افزایش دهد. کمپین‌های تبلیغات ریتارگتینگ به دو صورت <strong> ریتارگتینگ </strong> و <strong> ریتارگتینگ محصول </strong> اجرا می‌شوند و در قالب تبلیغات همسان یا بنری به مخاطبان هدفتان نمایش داده می‌شود.

ریتارگتینگ

در تبلیغات ریتارگتینگ، کاربرانی را هدف قرار دهید که از وبسایت شما بازدید کرده‌اند و شما سعی دارید با ارائه یک پیشنهاد ویژه آنها را مجدداً به وبسایتتان بازگردانید. برای اجرای تبلیغات ریتارگتینگ، تنها کافی است کد ریتارگتینگ مدیااد را در صفحه‌ای خاص یا تمام صفحات وبسایت خود پیاده‌سازی کنید.

ریتارگتینگ محصول

در تبلیغات ریتارگتینگ محصول، کاربرانی را هدف قرار می‌دهید که وارد صفحه یک محصول/خدمت خاص شده‌اند اما مرحله خرید را تکمیل نکرده‌اند و شما با نمایش تبلیغ همان محصول/خدمت به آنها سعی دارید آنها را به خرید ترغیب کنید. اجرای این نوع تبلیغات در مدیااد بسیار ساده و بی‌دردسر است و حتی نیازی به طراحی محتوای تبلیغاتی هم نیست. تنها کافی است کد ریتارگتینگ محصول مدیااد را در تمامی صفحات وب‌سایت خود قرار دهید.

تبلیغات ریتارگتینگ در وبسایت ها چگونه نمایش داده می‌شود

چرا تبلیغات ریتارگتینگ

افزایش نرخ کلیک

آمار و ارقام نشان می‌دهد که میانگین نرخ کلیک تبلیغات ریتارگتینگ تقریباً 10 برابر تبلیغات نمایشی معمولی است. چرا که کاربران شما به دلیل آشنایی با برند شما به تبلیغات ریتارگتینگ شما هم توجه بیشتری نشان می‌دهند.

افزایش نرخ تبدیل

تبلیغات ریتارگتینگ می‌تواند نرخ تبدیل (Conversion Rate) را تا حدود 70% افزایش دهد. چرا که این شیوه تبلیغاتی دقیقاً مخاطب درست شما یا مشتری بالقوه شما را هدف قرار می‌دهد و توجهش را با ارائه پیشنهاد مناسب هر کاربر جلب می‌کند.

افزایش آگاهی از برند

تبلیغات ریتارگتینگ به کاربرانی نمایش داده می‌شود که حداقل یک بار با برند شما درگیر شده‌اند. این موضوع، باعث ماندگار شدن برند شما در ذهن مخاطبان و افزایش اعتماد کاربران به برند شما می‌شود.

افزایش فروش

در تبلیغات ریتارگتینگ، شما با یک مشتری بالقوه مجدداً ارتباط برقرار می‌کنید و به هر کاربر متناسب با علایق و نیازهایش تبلیغ نمایش می‌دهید که این کار، احتمال خرید کاربر از برند شما را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

کارشناسان مدیااد در تمام مراحل همراه شما هستند

متخصصان و اکانت منیجرهای مدیااد از ابتدا تا انتهای ساخت و بهینه‌سازی کمپین در کنار شما هستند تا شما بتوانید نتیجه مطلوبیتان را بدست آورید و تجربه خوبی از اجرای تبلیغات آنلاین در مدیااد داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره زیر تماس بگیرید.

برخی از مشتریان ما

تعرفه تبلیغات در مدیااد

در کمپین‌های پرداخت به ازای اکشن (CPA)، هزینه پرداخت شده توسط تبلیغ‌دهنده به ازای اکشن بسیار متغیر بوده و به سختی اکشن تعریف شده از سمت تبلیغ‌دهنده بستگی دارد. به توجه به کمپین‌های اجرا شده در مدیااد، هزینه پرداخت شده به ازای اکشن می‌تواند بین 2000 تومان تا 25000 تومان به ازای هر اکشن متغیر باشد. برای اطلاعات بیشتر صفحه پرداخت به ازای اکشن (CPA) مراجعه کنید.