با نمایش تبلیغات در وبسایت‌ خود، کسب درآمد کنید!

بیش از 1000 وب‌سایت ایرانی با مدیااد همکاری دارند و از طریق نمایش تبلیغات در وبسایت‌شان، کسب درآمد می‌کنند

برخی از ناشران ما

کسب درآمد از سایت برای ناشران مدیااد

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی، یکی از بهترین روش‌های درآمدزایی در فضای وب است. شبکه تبلیغات مدیااد امکان کسب درآمد از سایت را برای صاحبان وبسایت‌ها فراهم کرده است.

مزایای همکاری با مدیااد

درآمدزایی حداکثری

پلتفرم مدیااد بر اساس هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری ماشین عمل می‌کند؛ تبلیغات هدفمند مدیااد در درست‌ترین زمان و مناسب‌ترین رسانه به مخاطب هدف نمایش داده می‌شود. این موضوع باعث کسب درآمد حداکثری هر رسانه می‌شود.

شفافیت در همکاری

صداقت و شفافیت، اساس همکاری مدیااد با صاحبان وبسایت‌های ایرانی است. پلتفرم مدیااد و پنل ناشران مدیااد به گونه‌ای طراحی شده که هر یک از ناشران ما می‌توانند فرایند درآمدزایی وبسایتشان را با جزئیات مشاهده کنند.

حفظ تجربه کاربری

مدیااد با نمایش تبلیغات باکیفیت و متناسب با فضای محتوایی و ظاهری وبسایت شما، تجربه کاربری مناسبی برای هر وبسایت ایجاد می‌کند. نمایش تبلیغات بر اساس قوانین مدیااد، هیچ آسیبی به تجربه کاربری وبسایت‌ها وارد نمی‌کند.

ارائه آمار تحلیلی کابران

پنل مدیااد به گونه‌ای طراحی شده که ناشران مدیااد می‌توانند آمار و رفتار کاربران وبسایتشان را به تفکیک جزئیاتی نظیر اپراتور، مرورگر، دستگاه یا سیستم عامل دستگاه مشاهده کنند و شناخت بهتری نسبت به کاربران خود پیدا کنند.

ارائه جزئیات امور مالی

ناشران مدیااد از طریق پنل مدیااد می‌توانند جزئیات درآمدزایی وبسایتشان در بازه‌های زمانی مختلف را مشاهده و بررسی کنند. همچنین کارشناسان ما در بخش توسعه ناشرین، می‌توانند در راستای افزایش درآمد کلیکی به هر رسانه کمک کنند.

نظارت بر نمایش تبلیغات

ناشران می‌توانند به سادگی از طریق پنل مدیااد بر محتواهای تبلیغاتی که در وبسایتشان نمایش داده می‌شود، نظارت کامل داشته باشند و محتواها را تایید یا عدم تایید کنند.

Mediaad

مشتریان ما درباره مدیااد چه می‌گویند؟

خدمات رسانی و پیگیری امور در کوتاه‌ترین زمان یکی از نقاط قوت تیم مدیااد است. تسلط کافی به بازار و مباحث مرتبط با راه اندازی کمپین نیز شایسته تقدیر است و کار را برای ادامه همکاری و راه‌اندازی سریعتر کمپین هموار می‌کند. راه‌اندازی کمپین در مدیااد نتایج مثبتی را برای مجموعه ما به ارمغان آورده و کمک خوبی برای تحقق اهداف تیم ما است.
فرادرس