با تبلیغات عملکردی مدیااد، اثربخشی تبلیغات خود را افزایش دهید.

با اجرای کمپین‌های تبلیغات عملکردی در پلتفرم مدیااد، به هدف نهایی تبلیغات خود (فروش، نصب اپ، تکمیل فرم، عضویت، ثبت نام و ...) دست یابید و تنها به ازای نتیجه دلخواه هزینه پرداخت کنید!

تبلیغات عملکردی در مدیااد

تبلیغات عملکردی یا CPA چیست؟

در کمپین‌های تبلیغات عملکردی یا Cost Per Action، شما تنها به ازای انجام یک اکشن خاص توسط کاربر که می‌تواند پر کردن فرم، عضویت در خبرنامه، وارد کردن شماره تلفن/ایمیل، ثبت سفارش یا نصب یک اپلیکیشن باشد، هزینه می‌پردازد. تبلیغات CPA یکی از روش‌های بازاریابی نتیجه‌گرا است که شما را به هدف نهایی قیف بازاریابی‌تان می‌رساند. اما آیا همیشه باید از تبلیغات CPA استفاده کرد؟ خیر، برای اینکه بتوانید تبلیغات اثربخشی داشته باشید، علاوه بر اجرای کمپین‌های CPA، ابتدا باید در فضای آنلاین توسط مخاطبان چندین بار به شیوه‌های مختلف دیده شوید تا اعتماد آنها را جلب کنید. سایر روش‌های کمپین تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا در تمامی مراحل قیف بازاریابی همراه مخاطبانتان باشید.

کمپین‌های جذب لید یا CPL

کمپین‌های جذب لید یا CPL

در این کمپین‌ها، شما به عنوان تبلیغ‌دهنده هزینه ثابتی را در ازای جذب تعداد مشخصی لید برای برندتان می‌پردازید و اکانت منیجرهای حرفه‌ای مدیااد با نمایش تبلیغ شما در مناسب‌ترین رسانه‌ها و بهترین زمان به مخاطبان مرتبط با کسب‌وکارتان، این لیدها را در مدت زمان مشخص برای شما جذب می‌کنند.

Mediaad

مزایای استفاده از تبلیغات عملکردی

پرداخت بعد از اکشن

در تبلیغات پردخت به ازای اکشن (CPA) مدیااد، شما تنها پس از به انجام رسیدن اکشن مورد هدف خود هزینه پرداخت می‌کنید و تمامی نمایش‌ها (Impression) و کلیک‌های دریافت شده‌ای که منجر به انجام اکشنی از سمت کاربران نشده‌اند برای شما هزینه‌ای نخواهند داشت.

ریسک پایین

یکی از نگرانی‌های اصلی صاحبان کسب‌وکار ریسک سرمایه‌گذاری به روی تبلیغاتی است که نتیجه مطلوب را برای کسب‌وکارشان فراهم نمی‌کند. با استفاده از کمپین‌های پرداخت به ازای اکشن ما این ریسک را به صفر رسانده‌ایم و صاحبان کسب‌وکار می‌توانند با اطمینان خاطر از حصول نتیجه مطلوب کمپین‌های بازاریابی خود را اجرا کنند.

بهینه سازی آسان

انواع مختلف تبلیغات آنلاین نیاز به بهینه‌سازی و بهبود مستمر دارند. کمپین‌های پرداخت به ازای اکشن هم از این قاعده مستثنی نیستند. ما در مدیااد با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی که به صورت مداوم در حال بررسی عملکرد کمپین‌های اکشنی به روی رسانه‌های مختلف و با استفاده از محتواهای تبلیغاتی مختلف هستند، شرایطی را فراهم کرده‌ایم که تمامی بهینه‌سازی ها توسط الگوریتم‌های هوش مصنوعی مدیااد انجام شده و نیازی به بهینه‌سازی دستی توسط تبلیغ‌دهندگان نباشد.

کارشناسان مدیااد در تمام مراحل همراه شما هستند

متخصصان و اکانت منیجرهای مدیااد از ابتدا تا انتهای ساخت و بهینه‌سازی کمپین در کنار شما هستند تا شما بتوانید نتیجه مطلوبیتان را بدست آورید و تجربه خوبی از اجرای تبلیغات آنلاین در مدیااد داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره زیر تماس بگیرید.

برخی از مشتریان ما

تعرفه تبلیغات در مدیااد

در کمپین‌های پرداخت به ازای اکشن (CPA)، هزینه پرداخت شده توسط تبلیغ‌دهنده به ازای اکشن بسیار متغیر بوده و به سختی اکشن تعریف شده از سمت تبلیغ‌دهنده بستگی دارد. به توجه به کمپین‌های اجرا شده در مدیااد، هزینه پرداخت شده به ازای اکشن می‌تواند بین 2000 تومان تا 25000 تومان به ازای هر اکشن متغیر باشد. برای اطلاعات بیشتر صفحه پرداخت به ازای اکشن (CPA) مراجعه کنید.