تبلیغات هدفمند وب در اختیار شماست

تبلیغات کلیکی (PPC) در مدیااد

کمپین‌هایی که در شبکه تبلیغات آنلاین مدیااد اجرا می‌شوند، به صورت تبلیغات PPC یا تبلیغات کلیکی هستند؛ یعنی شما به عنوان تبلیغ‌دهنده تنها زمانی که کاربر واقعی روی تبلیغات شما کلیک کند، هزینه می‌پردازید.

برخی از مشتریان ما

اهداف مختلف اجرای کمپین تبلیغات کلیکی در مدیااد

افزایش فروش

افزایش ترافیک ورودی به وب‌سایت

ایجاد لید یا سرنخ

افزایش آگاهی از برند

بهبود رتبه الکسای وب‌سایت

افزایش نصب اپلیکیشن

افزایش سهم بازار

افزایش نرخ بازگشت کاربران

پروموت کمپین‌های تبلیغاتی

کمپین‌های تبلیغات کلیکی هدفمند در مدیااد بر اساس:

وبسایت‌های نمایش‌دهنده

مکان جغرافیایی کاربر

دستگاه مورد استفاده کاربر

اپراتور اینترنت مورد استفاده کاربر

زمان نمایش تبلیغ

انواع تبلیغات کلیکی در مدیااد

تبلیغات همسان کلیکی

تبلیغات همسان یا تبلیغات نیتیو، یکی از روش‌های تبلیغات دیجیتال است که به دلیل اثربخشی بالا در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از بازاریابان قرار گرفته است. فرمت تبلیغات همسان مدیااد با مشخصات ظاهری وبسایت نمایش‌دهنده تبلیغ، همخوانی و سازگاری دارد و همین موضوع باعث تاثیرگذاری بالای این نوع تبلیغات در ایران و جهان شده است.

کارشناسان مدیااد در تمام مراحل همراه شما هستند

متخصصان و اکانت منیجرهای مدیااد از ابتدا تا انتهای ساخت و بهینه‌سازی کمپین در کنار شما هستند تا شما بتوانید نتیجه مطلوبتان را بدست آورید و تجربه خوبی از اجرای تبلیغات آنلاین در مدیااد داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به پنل مدیااد وارد شوید یا با شماره زیر تماس بگیرید!

تعرفه تبلیغات کلیکی

پلتفرم مدیااد بر اساس سیستم مزایده‌ای عمل می‌کند. در این سیستم، تعرفه ثابتی به ازای هر کلیک وجود ندارد و به همین دلیل، دست شما در تعیین قیمت هر کلیک (bid) باز است. شانس نمایش تبلیغات کلیکی شما در یک جایگاه تبلیغاتی مشخص، به 2 فاکتور مهم بستگی دارد:

امتیاز کمی

هرچه بودجه روزانه بیشتر و قیمت کلیک (bid) بیشتری برای تبلیغات در نظر بگیرید، شانس شما در نمایش تبلیغات افزایش می‌یابد و تعداد دفعات نمایش تبلیغتان به کاربران هم بیشتر می‌شود. به علاوه، هر چه قیمت کلیک بالاتر باشد، احتمال تصاحب جایگاه‌های تبلیغاتی باکیفیت‌تر بیشتر خواهد شد.

امتیاز کیفی

هرچه محتوای تبلیغاتی جذاب‌تر باشد و در جلب توجه مخاطب موفق‌تر عمل کند، متوسط نرخ کلیک بالاتری بدست می‌آورد و در نتیجه، شانس شما در نمایش تبلیغ افزایش می‌یابد. امتیاز کیفی بالاتر، می‌تواند باعث کاهش قیمت هر کلیک شود.

تعرفه تبلیغات در مدیااد

در کمپین‌های پرداخت به ازای اکشن (CPA)، هزینه پرداخت شده توسط تبلیغ‌دهنده به ازای اکشن بسیار متغیر بوده و به سختی اکشن تعریف شده از سمت تبلیغ‌دهنده بستگی دارد. به توجه به کمپین‌های اجرا شده در مدیااد، هزینه پرداخت شده به ازای اکشن می‌تواند بین 2000 تومان تا 25000 تومان به ازای هر اکشن متغیر باشد. برای اطلاعات بیشتر صفحه پرداخت به ازای اکشن (CPA) مراجعه کنید.