تبلیغات هدفمند وب در اختیار شماست

تبلیغات همسان در مدیااد

تبلیغات همسان (بومی) چیست؟

تبلیغات همسان (native) نوعی از تبلیغات دیجیتال است که از طریق همانندسازی ظاهر تبلیغ با رابط کاربری سایت و نمایش تبلیغ در مرتبط‌ترین وبسایت‌ها، اثربخشی تبلیغ را به صورت چشمگیری افزایش می‌دهد. تبلیغات نیتیو در مدیااد از لحاظ ظاهری با وب سایت نمایش‌دهنده تبلیغ یکپارچه است که این موضوع باعث می‌شود حس تبلیغاتی بودن به مخاطب منتقل نشود. بنابراین، بازدیدکنندگان به تبلیغات Native به اندازه محتوای اصلی وبسایت توجه می‌کنند.

تبلیغات همسان در وب سایت ها چگونه نمایش داده می‌شود؟

محتوای تبلیغاتی موردنظر خود را انتخاب کنید

درخواست دمو

نمونه تبلیغات همسان (Native)

چرا تبلیغات همسان؟

کارشناسان مدیااد در تمام مراحل همراه شما هستند

متخصصان و اکانت منیجرهای مدیااد از ابتدا تا انتهای ساخت و بهینه‌سازی کمپین در کنار شما هستند تا شما بتوانید نتیجه مطلوبیتان را بدست آورید و تجربه خوبی از اجرای تبلیغات آنلاین در مدیااد داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به پنل مدیااد وارد شوید یا با شماره زیر تماس بگیرید.

کمپین‌های تبلیغات کلیکی هدفمند در مدیااد بر اساس

وبسایت‌های نمایش دهنده

مکان جغرافیایی کاربر

دستگاه مورد استفاده کاربر

اپراتور مورد استفاده کاربر

زمان نمایش تبلیغ

برخی از مشتریان ما

تعرفه تبلیغات در مدیااد

در کمپین‌های پرداخت به ازای اکشن (CPA)، هزینه پرداخت شده توسط تبلیغ‌دهنده به ازای اکشن بسیار متغیر بوده و به سختی اکشن تعریف شده از سمت تبلیغ‌دهنده بستگی دارد. به توجه به کمپین‌های اجرا شده در مدیااد، هزینه پرداخت شده به ازای اکشن می‌تواند بین 2000 تومان تا 25000 تومان به ازای هر اکشن متغیر باشد. برای اطلاعات بیشتر صفحه پرداخت به ازای اکشن (CPA) مراجعه کنید.