تبلیغات هدفمند وب در اختیار شماست

تبلیغات بنری در مدیااد

تبلیغات بنری چیست؟

تبلیغات بنری، یکی از رایج‌ترین و جذاب‌ترین روش‌های تبلیغات آنلاین برای افزایش آگاهی از برند و معرفی محصولات و خدمات است. اجرای درست کمپین‌های تبلیغات بنری، طراحی بنرهای جذاب و نمایش آن بنرها در سایت‌های پرمخاطب منجر به موفقیت این شیوه تبلیغات می‌شود و حتی می‌تواند باعث افزایش ترافیک، جذب لید باکیفیت، افزایش فروش و بازگرداندن مشتریان شود. بنرهای تبلیغاتی به صورت ثابت (عکس) یا متحرک (گیف یا انیمیشن) در سایت‌ها نمایش داده می‌شوند. همکاران ما در بخش گرافیک و خلاقیت می‌توانند به شما در طراحی بنرهای جذاب تبلیغاتی کمک کنند تا بهترین نتیجه را از کمپین تبلیغات بنری خود در مدیااد بدست آورید.

کارشناسان مدیااد در تمام مراحل همراه شما هستند

متخصصان و اکانت منیجرهای مدیااد از ابتدا تا انتهای ساخت و بهینه‌سازی کمپین در کنار شما هستند تا شما بتوانید نتیجه مطلوبیتان را بدست آورید و تجربه خوبی از اجرای تبلیغات آنلاین در مدیااد داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به پنل مدیااد وارد شوید یا با شماره زیر تماس بگیرید.

برخی از مشتریان ما

تعرفه تبلیغات در مدیااد

در کمپین‌های پرداخت به ازای اکشن (CPA)، هزینه پرداخت شده توسط تبلیغ‌دهنده به ازای اکشن بسیار متغیر بوده و به سختی اکشن تعریف شده از سمت تبلیغ‌دهنده بستگی دارد. به توجه به کمپین‌های اجرا شده در مدیااد، هزینه پرداخت شده به ازای اکشن می‌تواند بین 2000 تومان تا 25000 تومان به ازای هر اکشن متغیر باشد. برای اطلاعات بیشتر صفحه پرداخت به ازای اکشن (CPA) مراجعه کنید.