تقویت برند شما از طریق اعتماد سازی

قوانین و مقررات

 1. مدیااد: نام تجاری سامانه تبلیغات محتوای همسان است که در مالکیت و اختیار شرکت پگاه داده‌ کاوان شریف است.
 2. تبلیغ‌دهنده: هر شخص حقیقی یا حقوقی که برای نمایش تبلیغ خود در سایت ناشران مدیااد، عضو این سامانه می‌شود.
 3. ناشر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که برای کسب درآمد آنلاین و نمایش تبلیغات در سایت خود، عضو مدیااد می‌شود
 4. کمپین تبلیغاتی: به مجموعه‌ای از مطالب گفته می‌شود که برای تبلیغات با بودجه‌ای مشخص در پنل مدیااد تعریف می‌شود؛ کاربر این مطالب را در سایت ناشر می‌بیند و پس از کلیک بر روی آن‌ها وارد سایت تبلیغ‌دهنده می‌شود.
 5. حساب کاربری: مجموعه‌ای از اطلاعات‌ شخصی، مالی و فنی تبلیغ‌دهندگان و ناشران است.
 6. ویجت: یک قالب ظاهری است که در سایت ناشران قرار می‌گیرد و محتوای تبلیغ را نمایش می‌دهد.
 7. محتوا: محتواهایی که توسط تبلیغ‌‌دهندگان در پنل مدیااد به منظور ایجاد کمپین تبلیغاتی، بارگذاری می‌شوند.
 1. ثبت‌نام در پنل سایت مدیااد، به معنی پذیرش تمامی شرایط و قوانین همکاری با مدیااد است. کاربران مدیااد موافقت می‌کنند که تمامی قوانین مندرج در این صفحه را بطور کامل مطالعه کرده و پذیرفته‌اند.
 2. مالکیت ثبت‌نام شما در پنل مدیااد متعلق به شما است و مجاز به در اختیار گذاشتن آن با افراد و سازمان‌های دیگر نیستید.
 3. فعالیت‌های مدیااد تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. قوانین مربوط به جرائم رایانه‌ای، تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و سایر قوانین و مقررات مرتبط در مدیااد لازم الاجرا است.
 4. مدیااد می‌تواند در هر زمان اقدام به تغییر قوانین کند و این تغییرات را در همین صفحه اعلام می‌کند. تغییر قوانین مالی، حساب‌های قبلی را تغییر نخواهد داد.
 5. اطلاعات مالی و غیرمالی ناشران، تبلیغ‌دهندگان و کاربران محرمانه است. مدیااد ضمانت می‌کند اصول حرفه‌ای و رازداری را رعایت کرده و در هیچ صورتی به‌جز حکم دادگاه، اطلاعاتی در اختیار هیچ فرد و سازمانی قرار ندهد.
 6. مدیااد می‌تواند با توجه به سیاست‌های خود نسبت به قطع موقت یا دائم سرویس‌های خود اقدام کند. عدم اعتبار جزئی هر یک از مفاد این صفحه و یا مغایرت اجرایی آن‌ها با قوانین یا به‌موجب حکم نهادهای ذی‌ربط، به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نیست.
 7. عدم اعمال هر یک از مفاد این صفحه به معنی عدم وجود حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.
  هرگونه اختلاف راجع به تفسیر، نقض و اجرای مفاد این صفحه، در صورت عدم حل مسالمت‌آمیز توسط قاضی مورد اعتماد طرفین، از طریق نهادهای قضائی ذی‌ربط پیگیری شده و رأی مصادره برای هر دو طرف لازم‌الاجراست.
 8. مدیااد عدم بروز اشکال یا قطعی وبگاه به هر دلیلی را تضمین نمی‌کند. تبلیغ‌دهنده و ناشر موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه مدیااد نیست.
 9. تبلیغ‌دهنده و ناشر باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه داشته باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده این توافقنامه را منعقد می‌نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

در صورتی‌ که ناشر در نمایش و کلیک تبلیغات تقلب کند یا حقوق تبلیغ‌دهنده را پایمال نماید، مدیااد می‌تواند برای همیشه حساب ناشر خاطی را مسدود کند. در این صورت تمام موجودی ناشر به نفع مدیااد مصادره خواهد شد.

موارد تخلف عبارتند از:
• استفاده از ربات‌های تولید کلیک غیرواقعی.
• تشویق و ترغیب کاربران به کلیک بر روی بنرها برای افزایش غیرواقعی تعداد کلیک‌ها.
• درج تبلیغات در سایت‌ها و وبلاگ‌هایی که دامنه آن‌ها توسط مدیااد تایید نشده.
• هرگونه دخل و تصرف در اندازه و کدهای نمایش آگهی‌ها.
• درج تبلیغات در سایت‌ها و وبلاگ‌هایی که خدمات چت روم ارایه می‌دهند.
• نمایش تبلیغات به صورت شناور بر روی صفحات.
• نمایش تبلیغات در فریم‌های مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا.
• هر گونه استفاده از پاپ آپ توسط ناشر برای جذب مخاطب و نمایش به بازدیدکننده
• ایجاد هرگونه تغییر در محتوای تبلیغات دریافتی پس از تایید مدیااد

ناشران متعهد است چنانچه از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی کاربر، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می‌کند، آن را به اطلاع کاربر برساند.

ناشران متعهد می‌شوند که با اطلاعات دقیق، کامل و بروز شده ثبت‌نام کنند. اطلاعات حساب بانکی اعم از شماره‌حساب و شماره شبا باید منطبق بر اطلاعات حساب کاربری باشد و ناشران موظف‌اند که در صورت رخ دادن هر تغییری در اطلاعات، مشخصات خود را ‌بروزرسانی نمایند.

سایت ناشر برای پذیرش در وبگاه مدیااد باید شرایط ذیل را داشته باشد در غیر این صورت تایید نخواهد شد:

• از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوب باشد.
• دارای پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات نباشد.
• دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد.
• در زمان بررسی در دسترس باشد.
• سایت مستقل (Self-Hosted) باشد، وبلاگ‌ها‌ و سایت‌هایی با دامنه عمومی در مدیااد پذیرفته نخواهند شد.
• جزء سایت‌های تجاری، چت روم‌ها، باکس‌ها و سایت‌های افزایش رنک و موارد مشابه نباشد.
• حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد.

ناشر متعهد است برای ایجاد حساب کاربری فقط از یک نام و مشخصات یکسان و حقیقی استفاده کند. بنابراین چنانچه ناشر به هر دلیلی چندین حساب کاربری با مشخصات مختلف و غیرواقعی ایجاد نماید یا مشخصات صاحب نام دامنه با مشخصات دارنده حساب کاربری یکسان نباشد، مشمول کلیه ضمانت اجراهای مندرج در بند تخلفات سایت ناشران قرار می‌گیرد.

مدیااد از همکاری با ‌سایت‌های تجاری، چت روم‌ها، سایت‌های کسب درآمد، سایت‌های شرط‌بندی، باکس‌ها، سایت‌های افزایش رتبه و سایت‌های ارائه‌دهنده سرویس‌های پاپ آپ معذور است.

در صورت بروز هر گونه اختلاف ناشی از این تفاهم نامه و راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن، حتي المقدور طرفین سعی خواهند نمود با حسن نیت و مذاکره موضوع را حل نمایند. در غیر این صورت موضوع اختلاف توسط مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران با صدور رای داوری به صورت قطعی و لازم‏ الاجرا حل و فصل می شود. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه‏ ای مستقل از این تفاهم نامه تلقی می‏ شود و در حال، لازم الاجرا است.

مدیااد تعهدی بابت سطح رضایت بازدیدکنندگان سایت ناشر نسبت به محتوای داخل ویجت‌ها ندارد.

اگر درآمد ناشر به حداقل مبلغ مجاز برای دریافت درآمد یعنی ۱۰۰۰۰۰ تومان نرسیده باشد مجاز به برداشت آن نیستند.

تبلیغ‌دهندگان متعهد می‌شوند که با اطلاعات دقیق، کامل و بروز شده ثبت‌نام کنند و موظف‌اند که در صورت رخ داد هرگونه تغییری در اطلاعات، مشخصات خود را ‌بروزرسانی نمایند.مدیااد برای رد و یا قبول محتوای تبلیغ‌دهندگان مختار است و می‌تواند بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های درون‌سازمانی نسبت به تائید محتوای تبلیغ‌دهندگان تصمیم‌گیری نماید.

ثبت اطلاعات تبلیغ‌دهندگان و ارسال محتوا به معنی پذیرش شرایط همکاری با مدیااد است. تبلیغ‌دهندگان تائید می‌کنند که محتوای تبلیغاتی حاوی هیچ شکلی از اطلاعات غیرقانونی و نامناسب نیست. اگر پس از مدتی خلاف این موضوع ثابت شود عواقب آن به عهده تبلیغ‌دهنده است.

مدیااد مختار است که در صورت دریافت هرگونه اخطار از سوی مراجع قضایی، انتظامی و یا نهادهای ذی‌ربط در فضای مجازی، نسبت به غیرفعالسازی محتوای تبلیغ‌دهندگان اقدام نماید و خسارت وارده به عهده ایشان است.

با ارائه محتوا به پلتفرم مدیااد، آگهی‌دهنده تعهد می‌دهد که:
برای فروش کالا و خدمات خود نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.
به نحوی تبلیغ کند که مصرف کننده بطور دقیق، صحیح و روشن اطلاعات مربوط به کالا و خدمات را درک کند.
در تبلیغ و بازاریابی هویت شخص یا کسب و کاری که تبلیغات به نفع او می‌باشد، روشن و صریح قید شود.
جزء سایت‌های شرط‌بندی و ارسال پیام‌های انبوه نباشد.
جزء سایت‌های جذب کاربر در شبکه‌های اجتماعی نباشد.
تبلیغ‌دهنده می‌پذیرد که محتوای تبلیغات او طبق ضوابط مدیااد تایید و اصلاح می‌گردد .
تبلیغ‌دهنده می‌پذیرد با توجه به پایبندی مدیااد به قوانین مالیاتی کشور ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ پرداختی تبلیغ‌دهنده برای شارژ کمپین تعلق می‌گیرد و جهت واریز به سازمان امور مالیاتی کشور منظور می‌گردد.

تمام حقوق محتویات تبلیغ متعلق به تبلیغ‌دهنده است. مدیااد و ناشران جز در حدود مفاد این توافقنامه حقی نسبت به آن ندارند.

چنانچه پس از شارژ کمپین تبلیغاتی، مدیااد به دلیل محدودیت‌های ناشی از قوانین یا شرایط سایت ناشر امکان ارائه و نمایش تبلیغ را نداشته باشد، تمام وجه موجود در کمپین به اعتبار حساب کاربری انتقال خواهد یافت.

 1. پلتفرم مدیااد در هیچ نقطه‌ای از ایران نمایندگی ندارد و هرگونه سوءاستفاده از نام، برند و یا حتی محتوای وبگاه mediaad.org یا اطلاعاتی که طبق توافق صورت گرفته رد و بدل می‌شود، نقض قوانین شمرده خواهد شد. حق شکایت از خاطی برای مدیااد محفوظ است.
 2. چنانچه ناشر و یا تبلیغ‌دهنده مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این توافق شوند یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل کنند، مدیااد می‌تواند حساب کاربری آن‌ها را بدون اخطار قبلی مسدود کند. ناشر یا تبلیغ‌دهنده جهت فعال‌سازی مجدد حساب خود باید اسنادی مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی وبگاه مدیااد هماهنگی دارد، ظرف مدت ده روز ارائه نماید. در صورت عدم ارائه مدارک در آن مدت یا موجه نبودن مدارک، تمامی اعتبار مالی حساب کاربری متخلف ضبط خواهد شد.
 3. تبلیغ‌دهنده و ناشر می‌دانند که ارسال اطلاعات شخصی، به صورت حضوری، تلفنی یا اینترنتی همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نیست. بنابراین مدیااد مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود مدیااد تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هر صورت مدیااد هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.
 4. مدیااد تضمینی ارائه نمی‌کند که داده‌هایی که از این سایت دانلود می‌شود، فاقد ویروس یا داده‌های مخرب ‌باشد.
 5. مدیااد مسئولیتی در رابطه با خسارت‌های غیر مستقیم مانند سود نبردن، از دست دادن داده، شهرت تجاری و مواردی از این قبیل ندارد. اگر در نتیجه استفاده از وبگاه مدیااد، بطور مستقیم خسارت‌هایی به تبلیغ‌دهنده وارد شود و مدیااد در این خصوص مسئول شناخته شود، در این صورت مدیااد کلیه هزینه‌ کلیک‌ها را از ناشر کسر می‌کند و به تبلیغ‌دهنده بازمی‌گرداند.
 6. در زمان‌های مختلف ممکن است وبگاه مدیااد اطلاعاتی را بر روی رایانه کاربر سایت ناشر برای شناسایی بارگذاری کند. این اطلاعات معمولاً به عنوان “بلوک داده‌ای/Cookie” شناخته می‌شوند. مدیااد با نمایش چگونگی و زمان استفاده بازدیدکنندگان می‌تواند وبگاه خود را بهینه سازد. مدیا‌اد از بلوک داده‌ای فقط برای دیدن اطلاعات بلوک‌های داده گذاشته شده توسط این وبگاه استفاده می‌کند. اگر کاربر نمی‌خواهد که بلوک داده‌ای را دریافت کند و یا می‌خواهد از زمان بارگذاری آنها مطلع شود، باید مرورگر خود را تنظیم نماید.
 7. تمام محتویات وبگاه مدیااد از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه و… متعلق به شرکت پگاه داده شریف است و مشمول حمایت‌های قوانین مالکیت فکری داخلی و بین‌المللی می‌باشد. همچنین هیچ یک از محتویات سایت مدیااد قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نیست. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای شرکت پگاه داده شریف محفوظ می‌دارد.
 8. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات بیفتد، بر عهده او خواهد بود. تبلیغ‌دهنده و ناشر موافقت می‌کنند هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به مدیااد اطلاع دهند.
 9. نه ناشران و نه تبلیغ‌دهندگان به هیچ شکل حق ندارند حساب کاربری خود را به اشخاص حقیقی یا حقوقی بفروشند. این عمل تخلف است و حق هرگونه اقدام قانونی و یا سازمانی برای مدیااد محفوظ است.
 10. شرکت پگاه‌ داده‌کاوان شریف آمادگی خود را برای حمایت از حقوق مشتریان، رعایت کپی رایت، اجرای دقیق قوانین بین‌المللی، قوانین جرایم رایانه‌ای ایران، و قوانین جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارد. لطفاً جهت رسیدگی به هر گونه شکایت یا مشکلی، می‌توانید از طریق ایمیل رسمی مدیااد یا تلفن شرکت تماس بگیرید.