چرا باید تبلیغات همسان را در استراتژی بازاریابی خود قرار دهیم؟

/ اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷ / بدون دیدگاه / در مقاله

تبلیغات همسان، یکی از انواع مختلف تبلیغات دیجیتالی است که با همانندسازی ظاهر تبلیغ با رابط کاربری رسانه نمایش دهنده تبلیغات، باعث توجه بیشتر کاربر و عدم آزار او می‌شوند. از این رو کاربر با احتمال بیشتری به تبلیغات همسان توجه می‌کند. ‎

تبلیغات همسان در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، از جمله تبلیغات دیجیتالی تاثیرگذار و پرطرفدار بوده‌اند و انتظار می‌رود که در سال جدید با استقبال بیشتری مواجه شوند.

بر اساس ادعای موسسه Native Ad، بازاریابان B2B به طور پیوسته از تبلیغات همسان استفاده می‌کنند و ۹۰٪ از آنها بر این باورند که تبلیغات همسان یک استراتژی مهم و یا خیلی مهم بازاریابی برای شرکتشان محسوب می‌شود.

اهمیت تبلیغات همسان

تبلیغات همسان چه مزایایی دارد؟

  1. حفظ تجربه کاربری

    همان طور که در ابتدای این نوشتار نیز بیان شد، از آنجا که تبلیغات همسان در قالبی متناسب با رابط کاربری رسانه نمایش دهنده خود ظاهر می‌شود،‌ به تجربه کاربری مخاطبان آسیبی وارد نمی‌شود. در واقع حسن این تبلیغات برای تبلیغ‌دهندگان جلب توجه کاربر و برای ناشران، درآمدزایی توام با عدم تخریب تجربه کاربری است.

  2. هدفگذاری دقیق

    در تبلیغات همسان می‌توان هدفگذاری دقیق انجام داد و مرتبط‌ترین دسته مخاطبان و بهترین مکان از رسانه نمایش‌دهنده که باعث جلب توجه مخاطبان می‌شود را انتخاب کرد. از این رو، تبلیغات همسان، میزان بازگشت سرمایه (ROI) شما را افزایش می‌دهد.

  3. شفافیت بالا

    تبلیغات همسان شفاف است و حس اعتماد در مخاطبان خود ایجاد می‌‌کند. چرا که این تبلیغات به عنوان آگهی برچسب‌گذاری می‌شوند و مخاطبان، خود انتخاب می‌کنند که بنر تبلیغاتی را مشاهده کنند یا نه. در واقع مخاطبان از آنچه می‌بینند، اطلاع دارند.

سامانه تبلیغات همسان مدیا اد به شما این اطمینان را می‌دهد که نه تنها تبلیغات دیجیتال را در قالبی متناسب با وبسایت نمایش دهنده تبلیغ نمایش دهد؛ بلکه این تبلیغات را در بهترین زمان و به مرتبطترین مخاطب شما ارائه دهد.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *