مدیا اد، ارائه دهنده تبلیغات همسان

/ اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۷ / بدون دیدگاه / در مقاله

امروزه، بسیاری از افراد وقت زیادی را در رسانه‌های دیجیتال مانند موبایل، تبلت و یا کامپیوتر صرف می‌کنند. از این رو، دیجیتال مارکتینگ می‌تواند هم برای تبلیغ دهندگان برندهای مختلف و هم برای صاحبان رسانه‌های دیجیتال بسیار موثر واقع شود؛ به شرط آنکه تبلیغات دیجیتال درست پیاده سازی شود و باعث آزار مخاطبان نشود.

تبلیغات همسان یکی از انواع مختلف تبلیغات دیجیتال است که با همانندسازی ظاهر تبلیغ با رابط کاربری رسانه دیجیتال، باعث توجه بیشتر کاربر و عدم آزار او می‌شوند. هدف اصلی تبلیغات همسان این است که با ارائه تبلیغات به صورت هماهنگ با محیط رسانه دیجیتال، یکپارچگی، هویت بصری و تجربه کاربری را حفظ کنند و در عین حال، جریان درآمدی جدیدی برای ناشران رسانه‌های دیجیتال فراهم کنند. در واقع حسن این تبلیغات برای تبلیغ‌دهندگان، جلب توجه کاربر و برای ناشران، درآمدزایی توام با عدم تخریب تجربه کاربری است.

تبلیغات همسان

مدیا اد، ارائه دهنده تبلیغات همسان در وبسایت است که برای نمایش یک تبلیغ، علاوه بر تحلیل متن تبلیغ، صفحات نمایش تبلیغ و رفتار مخاطبان هر وبسایت را نیز تحلیل می‌کند و سعی می‌کند که با نمایش تبلیغ در مرتبط ترین صفحه و برای علاقه‌مندترین کاربران، تبلیغات را هم برای تبلیغ دهنده و هم برای نمایش دهنده آن، بهینه کند.

چه تبلیغ دهنده هستید و می‌خواهید برای برند خود بازاریابی دیجیتال انجام دهید و برای مخاطبانتان آزاردهنده نباشید و چه صاحب یک وبسایت هستید و تمایل دارید که یک جریان درآمدی پایدار از تبلیغات بدون آسیب به تجربه کاربری مخاطبان خود داشته باشید، تبلیغات همسان مدیا اد را تجربه کنید.

همین الان شروع کنید!

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *