درباره ما

پلتفرم تبلیغات مدیا اد با هدف ارایه تبلیغات یکپارچه هوشمند محتوایی توسط شرکت فناوران هوشمند شایا (با مسئولیت محدود) راه اندازی شده است. هدف اصلی این پلتفرم آشتی دادن برندهایی است که اثربخشی تجربه شده در حوزه تبلیغات تلویزیونی و محیطی را در حوزه دیجیتال به دست نیاورده اند. هر چند بخشی از این عدم موفقیت در تبلیغات دیجیتال ناشی از عدم رعایت اصول این نوع تبلیغات توسط برندها و واحدهای بازاریابی آن ها بوده است ولی بخش عمده آن نیز به واسطه کم توجهی صاحبان پلتفرم های تبلیغاتی بوده است که با تمرکز بر سودهای کوتاه مدت، بازدهی مورد انتظار کمپین ها را برآورده نکرده و بعضا صاحبان کسب و کار را از تبلیغات دیجیتال دلسرد کرده اند.

مدیا اد هر چند از نظر فنی به واسطه تیم بزرگ و دانشی خود (عمدتا از فارغ التحصیلان دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت و دانشگاه های خوب کشور) سعی در ارایه هوشمند تبلیغات دارد ولی با دغدغه های بازاریابی برندها و تجربیات خود در حوزه ارایه کمپین های تبلیغات غیرآنلاین پا به این عرصه گذاشته است. هدف اصلی این پلتفرم، ارایه خروجی های ملموس در حوزه تبلیغات دیجیتال همسان چه در بستر وب، چه در بستر تلگرام و اپلیکیشن است.

مدیا اد از سال ۹۵ به صورت محدود شروع به کار کرده است ولی در تابستان ۹۶ به صورت جدی به این حوزه وارد شده و با ارایه کمپین های موفق برای شرکت های بزرگ از جمله شرکت های بانک صادرات، بانک پارسیان و گروه غذایی مهرام شروعی سریع و موفق داشته است. امید است که در این مسیر خروجی های بزرگ و ملموس برای مهاجرت برندها به تبلیغات دیجیتال هدفمند و اثربخش محقق شود.