مدیا اد  راهکار یکپارچه و اثربخش تبلیغات محتوایی همسان

اگر صاحب یک وب سایت یا کانال تلگرام هستید، می توانید با قراردادن ویجت مدیا اد از رسانه خودتان درآمد کسب کنید. مدیا اد محتوای تبلیغاتی را به صورت همسان متناسب با شکل و شمایل سایت شما ارایه می دهد. ضمن آن که مطالب مورد علاقه کاربران شما را شناسایی و ارایه می دهد که به علاقه کاربران شما نیز می افزاید.
همکاری با مدیا اد را آغاز کنید.

راهکار یکپارچه تبلیغات دیجیتال همسان

ادعا نیست، آن چه پلتفرم های تبلیغات همسان دارند، مدیا اد به شکل اثربخش و یکپارچه ارایه می دهد

نمایش ویدیو
100کمپین ها
50ناشران
1میلیاردنمایش های ماهانه
5میلیونصفحات تحلیل شده
کسب درآمد بالاتر
مدیا اد با هوشمندی و نمایش همسان مطالب ترویجی در سایت شما، از هر بازدید شما تعداد بیشتری کلیک جذب می کند که درآمد شما را نسبت به پلتفرم های دیگر افزایش می دهد. ضمن این که در صورت کیفیت پایین محتوای ترویج شده در سایت شما، قیمت هر کلیک را افزایش می دهد تا از درآمد شما کاسته نشود.
ارایه همسان محتوا
محتواهای ترویج شده توسط مدیا اد در هر سایت با شکل و شمایل همسان نسبت به محتوای معمول سایت انجام می گیرد. به این ترتیب طراحی سایت شما دچار مشکل نمی شود. ضمن این که به افزایش کلیک های مطالب ترویج شده می گردد که درآمد بیشتری را برای ناشر به همراه دارد.
هوشمندی در نمایش تبلیغ
مدیا اد، به طور کامل مطالب ناشر را تحلیل و موضوع و اسامی خاص هر مطلب را شناسایی می کند. علاوه بر این رفتار کاربران و مخاطبین را در برابر هر تبلیغ تحلیل می کند. مدیا اد مطالب خود را بر اساس محتوای صفحه و رفتار کاربران ارایه می کند. پیامد این دو، علاقه مندی کاربران به محتوای ترویج شده در سایت شماست.
مطالب مرتبط و پربازدید
مدیا اد با تحلیل های محتوایی و رفتار کاربران خود می تواند دو سرویس را به سایت ها ارایه دهد: ارایه مطالب مرتبط و پربازدید در کنار هر مطلب شما. این دو بخش توسط مدیا اد به صورت خودکار تکمیل می شود و به حضور بیشتر کاربران سایت و پیداکردن سریع تر مطالب مورد علاقه آن ها می انجامد.
عدم ایجاد مزاحمت برای کاربران
مدیا اد از تبلیغات محتوایی استفاده می کند که با یک تصویر و یک عنوان به کاربر ارایه می شود و از تصاویر متحرک آزاردهنده و شلوغ پرهیز می کند. این مساله باعث عدم آزار کاربران و افزایش وفاداری مخاطبین سایت می شود. البته این شکل از تبلیغ به دیده شدن بیشتر آن و کسب درآمد بیشتر نیز منجر می شود.
تبادل لینک
از مدیا اد می توانید برای تبادل لینک مطالب خود با سایر سایت ها نیز استفاده کنید. مدیا اد با این امکان خود بک لینک مستقیم برای شما ایجاد می کند و بازدید سایت های باکیفیت همسطح را بین آن ها منتقل می کند. این خدمت مدیا اد، علاوه بر افزایش رتبه گوگل به افزایش بازدید ورتبه الکسای سایت نیز منجر می شود.