مدیا اد  راهکار یکپارچه و اثربخش تبلیغات محتوایی همسان

مدیا اد راهکاری یکپارچه برای تبلیغات محتوایی است که به دنبال افزایش اثربخشی رسانه های دیجیتال به منظور تبلیغات است. مدیا اد تلاش می کند اثربخشی را در کمپین های خود با فناوری های هوشمند و همکاری با ناشران باکیفیت در بسترهای وب، تلگرام و اپلیکیشن ارتقا ببخشد.
اولین کمپین خود را ایجاد کنید.

راهکار یکپارچه تبلیغات دیجیتال همسان

ادعا نیست، آن چه پلتفرم های تبلیغات همسان دارند، مدیا اد به شکل اثربخش و یکپارچه ارایه می دهد

نمایش ویدیو
100کمپین ها
50ناشران
750میلیوننمایش های ماهانه
5میلیونصفحات تحلیل شده
بهینه سازی نمایش تبلیغ
مدیا اد برای نمایش یک تبلیغ، علاوه بر تحلیل متن تبلیغ، صفحات نمایش تبلیغ و رفتار کاربران را نیز تحلیل می کند و سعی می کند با نمایش تبلیغ در مرتبط ترین صفحه و برای علاقه مند ترین کاربران، تبلیغات را هم برای تبلیغ کننده و هم برای نمایش دهنده بهینه کند.
همراهی لحظه به لحظه
کارشناسان مدیا اد، پیش از ایجاد کمپین تا پس از کمپین همراه شما خواهند بود. بررسی لحظه به لحظه کمپین ها، مشاوره ارتقای اثربخشی کمپین ها و ارایه گزارشات کامل از کمپین و پیامدهای آن در دنیای آنلاین، از جمله خدمات مدیا اد در کنار ارایه سرویس کامل و یکپارچه تبلیغات است.
یکپارچگی تبلیغات
تبلیغات در مدیا اد در بسترهای متعدد آنلاین از جمله وب، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های موبایل و تبلت ارایه می شوند. یکپارچه کردن این بسترها و بهینه سازی توامان آن ها از جمله مزیت های یکتای مدیا اد محسوب می شود. با مدیا اد می توانید همه کانال های تبلیغ دیجیتال خود را از یک درگاه مدیریت کنید.
بازدید باکیفیت
مدیا اد خود را متعهد می داند با دقت بالا و با بروزترین الگوریتم های یادگیری ماشین، بازدیدهای کم کیفیت و غیرواقعی را شناسایی کرده و از مجموعه نمایش های خود حذف کند. با مدیا اد می توانید در دنیای دیجیتال اثربخشی مشابه و حتی بهتر از دنیای سنتی تلویزیون و بیلبورد را انتظار داشته باشید.
سنجش اثربخشی کمپین
مدیا اد نه تنها در خصوص کمپین شما گزارشات کاملی ارایه می دهد بلکه گزارشاتی در مقایسه با سایر کمپین ها و فعالیت های رقبای شما در دنیای مجازی ارایه می دهد. مدیا اد، نگاه شما را به دنیای مجازی تبلیغات تغییر می دهد و با استفاده از سامانه کاوان، امکان سنجش اثربخشی کمپین های شما را با دقت بالاتر فراهم می کند.
تعریف دقیق مخاطبین
هر چند مدیا اد به صورت هوشمند به دنبال یافتن دقیق ترین مخاطب تبلیغات شماست، اما اگر مخاطبین خاصی مد نظر شما باشد، مدیا اد با انعطاف پذیری بالایی امکان محدود کردن مخاطبین کمپین ها را فراهم می کند. شما در مدیا اد می توانید برای کمپین خود محدودیت هایی بر اساس موضوع صفحات نمایش، ناشران، ساعات نمایش، مکان جغرافیایی کاربر، دستگاه کاربر، و حتی علایق کاربر ایجاد کنید.